Amy je DOMA

29.9.2013 jsme si přivezli naši psí holčičku domů :-))


Drahuška je naše !   .........................  Amy :-))

Návštěva  29.9.2013

V neděli  jsme se seznámili s naší Amy ,  jejími rotomilými sourozenci, krásnou maminkou Bertičkou a moc milými a sympatickými páníčky Šmídovými. 

 

Amálka už je naše.

 

 


Telefon

8.9.2013

Na konci září si jedeme vybrat naši psí slečnu !!!  :-)))))))))

V Záboří nad Labem na nás čekají dvě psí holčičky !!


“D” Zlatíčka

Průběžné info ze stránek chovatelské stanice ZLATÍČKO :

Bertička je březí !

Ženitba s Bártíkem ( Cvrček z Kraje krkavce ) byla úspěšná. Bertička je březí ! Štěňátka se narodí začátkem září a k odchodu do nových domovů budou v Záboří nad Labem připravena začátkem listopadu. Pokud budeme mít štěstí, narodí se strakatí černo i žlutohlávci a dokonce není vyloučen výskyt dlouhé srsti a hnědé barvy ! Je se na co těšit …..

1. září – NARODILA SE STRAKATÁ ŠTĚŇÁTKA !!!

 

A je to tady ….. S velkou radostí oznamujeme, že 1. září se “naší” Bertičce narodilo 5 krásných, zdravých štěňátek ! 4 strakaté sestřičky – Danuška+Darinka+Deniska a Drahuška spolu s bráškou Dárečkem perfektně prospívají, pěkně baští a den ode dne rostou přímo před očima. Pyšná mamka Bertička se o ně pečlivě a vzorně stará.

 

3 týdny

Bertička má být opravdu na co pyšná !!! Strakáčata rostou do krásy …..…..Otevřeli očka, začínají jim růst zoubky, probíhá i první psí konverzace. Prozkoumávají ohrádku a svědomitě se více či méně zdárně snaží vyprazdňovat na určenou podložku. Jsou parádně vybarvená, zvědavá a kontaktní k lidem. Mrňousek Dáreček své sestřičky  váhově zdatně dohání a holky jsou jedna, jako druhá. K mé obrovské radosti Bertička neporušila rodinnou tradici ” v každém vrhu aspoň jeden chlupaťák ” a nadělila nám dlouhosrstou Darinku ! Navíc Darinka a Danuška budou mít zřejmě žluté hlavinky. Zbytek bandy Deniska, Drahuška a Dáreček se ” tváří “, jako krátkosrstí černohlávci. Bertuška má být opravdu na co pyšná !!! Momentálně jsou všechna štěňátka zadaná.

 

4 týdny

Naši Déčkaři rostou do krásy a jako z vody…..mají za sebou dvojí odčervení, stříhání drápků, pečlivou kontrolu panem veterinářem s konstatováním, že je vše v naprostém pořádku. A také začali přijímat  návštěvy a poprvé se setkali se svými novými rodinami. Pod dohledem mamky Bertičky řádí na podzimním sluníčku na zahradě….. 

 

7 týdnů

Krátí se nám to krátí….. za cca týden budou strakáčata připravena k odchodu do nových domovů. Jejich budoucí rodiny se na ně už móc těší ! Z černobílých štuclíků vyrostli strakatí draci z kterých jde hlava kolem nejen jejich mamce Bertičce  .  Díky stále ještě příjemnému, podzimnímu počasí mohou pobývat i venku na zahradě, kde houževnatě “ochutnávají ” okolní svět.

 

8 týdnů

 

V pátek  25.října jsem naposled vyjela do Záboří nad Labem za Bertičkou a jejími ”dráčaty”. Po nutné a nudné administrativě nastalo poslední focení a loučení…..od pondělí už budou někteří z nich spát v novém domově. Darinko, Danuško, Denisko, Drahuško a Dárečku….. Zlatíčka naše…..rozdávejte strakatou radost a lásku svým dvounohákům !!!